SCOT: dé onafhankelijke cliëntondersteuner in Twente!

Cliëntondersteuners

Stichting Cliëntondersteuning Twente

Esther Bouman
Fouxia
e.bouman@scotwente.nl
https://www.fouxia.nl/
René Blokhuis
Passercoaching
r.blokhuis@scotwente.nl
https://www.passercoaching.nl/
Petra Droste
Mantelzorgvuldig
p.droste@scotwente.nl
https://mantelzorgvuldig.nl
Brenda Brouwer
Verpleegkundige/senior ambulant begeleider bij Thuisteam Twente
b.brouwer@scotwente.nl
Wil Mensink
Coach en trainer
w.mensink@scotwente.nl
Annelies Hilbrink
Pedagogisch hulpverlener
a.hilbrink@scotwente.nl